Forum zwierzęta - psy, koty, konie
 
 
 
Zadaj pytanie o zwierzętach
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Polecamy
 
Psy.elk.pl - psy rasowe
 
Morusek.pl - ogłoszenia zwierząt - psy, koty, konie
 
Koty.org.pl - koty rasowe, zdjęcia, imiona
 
 
Najnowsze pytania o zwierzętach
 
Kanał RSS dla oZwierzakach.pl           Forum o zwierzętach na Twitterze           Forum oZwierzakach.pl na Blip.pl
 
 
 

Pies sika wszędzie, jak nauczyć psa sikac na maty ?

Hej, od 3 tygodni ma shih tzu ma 2 miesiące i tydzień... urodzony w hodowli gdzie szczeniaki sikają wszędzie A głównie na dworze. Niby dobrze bo jeśli chodzi o sikanie i kupkę na dworze to w większości przypadków nie ma z tym problemu, ale muszę go pilnować i wychodzić z nim zawsze po spaniu zabawie i wypiciu wody. najgorsze że zdarza się ze jak akurat mam coś do zrobienia i nie zauwaze że wstał to nagle mogę wdepnac w kałuże albo poczuć zrobiona kupkę.. próbowałam nauczyć go sikania na matę i różnych mat próbowałam nawet tych 8in1 z tymi niby fermonami o zapachu trawy, czytałam że trzeba zaraz po spaniu położyć psa na matę i czekać, No i czekałam wiele razy nawet 1 godzinę i nic... za to chwilę po tym jak odpuscilam to bach kałuża przy macie A nie na macie... maty omija i sika wszędzie tylko nie na maty... próbowałam nawet gazet, ręczników itp. I nic... No więc mimo kwarantanny wychodzę z nim na chwilę na dwor na siku i kupkę.. Ale nie długo będę musiała iść do pracy... I muszę nauczyć go sikania i robienia kupki w jednym wyznaczonym miejscu bo pewnie po 8 godzinach to mieszkanie będzie zasikane. jak to nauczyć bo próbowałam już wszystkiego nagród, glaskania, chwalenia, siedzenia z nim na macie i nie daje rady. najgorsze że nawet jak siku zrobi na dworze i posiedzę z nim chwilę żeby zrobił kupkę to po powrocie do domu też zdarza się mu zrobić kupkę i jeszcze raz siku w domu. pomóżcie jak mam go nauczyć żeby w razie W sikal w wyznaczonym miejscu ?
Alinka24    |    tagi: Sika nauka skłania czystości
Pytanie i odpowiedzi pochodzą z serwisu
 
 
 
Odpowiedzi na pytanie:
 
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.
 
Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »
 
Zaglosuj za
 
Zaglosuj przeciw
 
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
Tutaj konieczne jest szkolenie/tresowanie psa. Poczytaj w internecie jak zrobić to samemu, albo, tak jak ja, skorzystaj z pomocy specjalistów z Psiego Eksperta (https://psi-ekspert.pl/) Pozdrawiam :)
 
Odpowiedz na pytanie
 
Pytania podobne do Pies sika wszędzie, jak nauczyć psa sikac na maty ?
 
 
Zobacz też opis i zdjęcia rasy Shih tzu na serwisie Psy.elk.pl
 
 
o Zwierzakach.pl - forum
 
Pies sika wszędzie, jak nauczyć psa sikac na maty ? - opinie na forum oZwierzakach.pl
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika Alinka24 w kategorii Psy - Shih tzu na serwisie oZwierzakach.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Pies sika wszędzie, jak nauczyć psa sikac na maty ?, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Psy lub innej na forum o zwierzętach oZwierzakach.pl.
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy   |   Reklama
 
Internet Age - reklama w internecie
 
Copyright 2011-2019 © oZwierzakach.pl         Zobacz też inne nasze serwisy