Forum zwierzęta - psy, koty, konie
 
 
 
Zaloguj się Zarejestruj się Pomoc
 
Zadaj pytanie o zwierzętach
 
 
Kategorie pytań
 
 
Polecamy
 
Psy.elk.pl - psy rasowe
 
Morusek.pl - ogłoszenia zwierząt - psy, koty, konie
 
Koty.org.pl - koty rasowe, zdjęcia, imiona
 
 
Najnowsze pytania o zwierzętach
 
Kanał RSS dla oZwierzakach.pl           Forum o zwierzętach na Twitterze           Forum oZwierzakach.pl na Blip.pl
 
 

Profil użytkownika: kiciaeli

punkty: 9 (+ 9 / - 0)
Punkty w rankingu przyznawane są za każdy "plus" (+) oddany na dobrą wypowiedź użytkownika i odejmowane za każdy "minus" (-) oznaczający złą wypowiedź. Ranking i liczba punktów aktualizowane są raz dziennie. Dowiedz się więcej »
 
Odpowiedzi dodane przez użytkownika:
 
 
 
Zaglosuj za
 
Zaglosuj przeciw
 
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
Utrzymanie szczurka/myszy nie jest drogie. Ogólnie musisz się zaopatrzeć w klatkę, ściółkę, poidełko lub miskę na wodę, miskę na karmę i coś do zabawy (jakiś drewniany gryzak lub wapno). Nieobowiązkowo możesz też dodać domek, hamaczek, drabinkę... Kołowrotek może być, ale najlepiej taki plastikowy (bez prętów tylko przedziałki z plastiku), bo sdzczurek/myszka może wykręcić sobie na prętach ogonek. Klatka powinna być duża i przestrona. Piętro może być z metalowych prętów. Raczej nie zrobi sobie krzywdy. Zawsze możesz wyłożyć pięterko kartonem.
dodane: 3908 dni temu
 
 
Zaglosuj za
 
Zaglosuj przeciw
 
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
Kiedy pies załatwi ci się w domu, zgań go, ale nie bij go! Zaraz po tym wypuść go na pole i zostaw na ok. godzinę. :Potem wpuść spowrotem. Jeśli jednak mieszkasz w np.bloku to wyjdź z psem na spacer. Ja tak nauczyłam mojego psa, że za każdym razem stoi przy drzwiach i czeka aż ktoś podejdzie, a jak ktoś jest już blisko - piszczy i skacze, żeby go wypuścić. Nawet mój kot nauczy się grzecznie czekać przed drzwiami, tylko nie piszczy i nie skacze. Po prostu wpycha się między nogami i biegnie na podwórko.
dodane: 4021 dni temu
 
 
Zaglosuj za
 
Zaglosuj przeciw
 
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
Myślę, że to może być prawda, bo suczka może być nieco "dziwna", ale nic poważnego jej się nie stanie. Tysiące a nawet miliony małych psów i kotów giną codziennie na całym świecie właśnie z nieodpowiedzialności ludzi. To nawet lepiej, jeśli nie będzie miała szczeniąt. Hodowcy mają warunki na utrzymanie szczeniąt i sposoby na znalezienie im domu, ale nie ma sensu narażać życia szczeniąt, już lepiej żeby ich nie było niż zeby cierpiały kiedy są.
dodane: 4021 dni temu
 
 
Zaglosuj za
 
Zaglosuj przeciw
 
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
Cóż. Kundelek jest łatwiejszy w utrzymaniu, przyjacielski w 100%, wyjątkowy, niepowtarzalny i nigdy nie spotkasz dwóch takich samych kundelków.
dodane: 4021 dni temu
 
 
Zaglosuj za
 
Zaglosuj przeciw
 
1 0
Przejdź na stronę pytania, by zagłosować.
To zależy od papugi. Jeśli jest oswojona i w miarę cię słucha, wystarczy pozamykać okna i drzwi, usunąć z pokoju ostre przedmioty lub karmę innych zwierząt (np. chomika, bo może ją zjeść) i swobodnie będzie sobie latać. Jeśli cię słucha, sama wleci do klatki.
dodane: 4021 dni temu
 
 
Psy, koty, gryzonie, rybki, konie - forum o zwierzętach
 
o Zwierzakach.pl - forum
 
kiciaeli - profil użytkownika na oZwierzakach.pl
 
Profil użytkownika. Zobacz liczbę punktów, głosów pozytywnych i negatywnych oraz ostatnio dodane odpowiedzi na forum oZwierzakach.pl.
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy   |   Reklama
 
Internet Age - reklama w internecie
 
Copyright 2011-2022 © oZwierzakach.pl         Zobacz też inne nasze serwisy