Forum zwierzęta - psy, koty, konie
 
 
 
Zadaj pytanie o zwierzętach
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Polecamy
 
Psy.elk.pl - psy rasowe
 
Morusek.pl - ogłoszenia zwierząt - psy, koty, konie
 
Koty.org.pl - koty rasowe, zdjęcia, imiona
 
 
Najnowsze pytania o zwierzętach
 
Kanał RSS dla oZwierzakach.pl           Forum o zwierzętach na Twitterze           Forum oZwierzakach.pl na Blip.pl
 
 
 

Buda dla Cocker Spanielki

Dostałam Cocker Spanielkę (Uratowałam Ją) ja mieszkam na wsi moi rodzice nigdy się nie zgodzą na psa w domu Sunia ma 4 lata jest z Hiszpani ale mieszkała przez 2 lata w Polsce Ona bardzo tęskni za swoimi "ex" opiekunami ja już mam sowie psiaki 2 ale przy budzie oczywiście ciepłej murowanej i pełno słomy mają mają długie łańcuchy i są często spuszczane rano od 6-8 i wieczorkiem od 16-21 codziennie a jeden biega całą noc sunia musiała do kogoś trafić bo inaczej ją uśpią bo się do bloku przeprowadzają na dzień wiąże ją przy budzie ale ona trochę się sprzeciwia więc więcej chodzi luzem ale trzeba jej pilnować aby nie uciekła PYTANIE DO WAS czy sunia nie zdechnie?? Bo to w końcu rasowa rodowodowa sunia ale jak dla mnie to lepiej aby żyła przy budzie i była często spuszczana bo ja chodzę w zimie 4 razy w tygodniu po 3 km a w lato 7 razy w tygodniu ok.2-5 km (psy biegają luzem po polach oczywiście na moich oczach ) po drugie jest gruba a czytałam że ty razy nie powinny być grube tylko dużo się ruszać Najbardziej się boje o to czy jej takie warunki nie zaszkodzą bo w zimie nie marznie przy bujdzie przez noc ale w lato będzie zostawać na noc CZEKAM NA ODP....
kamila12254    |    tagi: buda,sunia,cocker spaniel,ratunek
Pytanie i odpowiedzi pochodzą z serwisu
 
 
 
Odpowiedzi na pytanie:
 
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.
 
Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »
 
Zaglosuj za
 
Zaglosuj przeciw
 
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
Ważne jesr to, czy już kiedyś była psem na łańcuchu, by budzie. Jeśli nie, to będzie dla niej stres, a ten doprowadzi do szybkiej śmierci.
Cocker spaniele to psy przywiązane do człowieka. Jeśli swoim psom nie możesz zapewnić ciągłego kontaktu ze sobą i są na łańcuchu, lepiej szybko znajdź suni nowy dom..
 
 
Zaglosuj za
 
Zaglosuj przeciw
 
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
Ciężka sprawa bo z jednej strony jest Pani idealną aktywną osobą. Dla cocker spanieli możliwość biegania ile Pani napisała to wspaniała sprawa , pola, krzaki, bagna, jeziora to ich terytorium. Tylko ta buda. Rasa ta bardzo przywiązuje się do właściciela. Nie dziwi mnie że chce uciekać, bo ta rasa po prostu chce być przy człowieku. Co do przeżycia. Jeśli buda jest ocieplona prawie porównywalnie jak dom, jest słoma ( a nie jakieś ręczniki, dywaniki ścierki itp.) i woda oczywiście powinno starczyć. Natomiast na zimę radziłabym przenieść psa do domu to nie husky ani owczarek (chociaż w ogóle odradzam trzymania przy mrozach zwierząt na dworze) . A i zapewniam jak Pani regularnie będzie z nią biegać i będzie dawać tyle jedzenia ile ten pies potrzebuje ( przy mieszkaniu na zewnątrz też daje się inna porcję jedzenia) raz dwa powinna nabrać formy. Ta rasa ma skłonności do tycie jeśli się oczywiście na to pozwala :)
 
Odpowiedz na pytanie
 
Pytania podobne do Buda dla Cocker Spanielki
 
 
Zobacz też opis i zdjęcia rasy Cocker spaniel na serwisie Psy.elk.pl
 
 
o Zwierzakach.pl - forum
 
Buda dla Cocker Spanielki - opinie na forum oZwierzakach.pl
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika kamila12254 w kategorii Psy - Cocker spaniel na serwisie oZwierzakach.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego Buda dla Cocker Spanielki , weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Psy lub innej na forum o zwierzętach oZwierzakach.pl.
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy   |   Reklama
 
Internet Age - reklama w internecie
 
Copyright 2011-2022 © oZwierzakach.pl         Zobacz też inne nasze serwisy