Forum zwierzęta - psy, koty, konie
 
 
 
Zadaj pytanie o zwierzętach
 
 
Kategorie pytań
 
 
 
Polecamy
 
Psy.elk.pl - psy rasowe
 
Morusek.pl - ogłoszenia zwierząt - psy, koty, konie
 
Koty.org.pl - koty rasowe, zdjęcia, imiona
 
 
Najnowsze pytania o zwierzętach
 
Kanał RSS dla oZwierzakach.pl           Forum o zwierzętach na Twitterze           Forum oZwierzakach.pl na Blip.pl
 
 
 

mój mąż nie akceptuje mojego psa

Niedawno wyszłam za mąż. Przed ślubem mój mąż lubił mojego psa-tak mi się zdawało(nei mieszkaliśmy jeszcze razem). po ślubie przestał,tak z dnia na dzień. mój psiak byłzawsze przywyczajony do spania na łóżku i wchodizł gdzie chciał,jest bardzo energicznym psem choć niewielkim i wszędzie go pełno,tryskał taką radością.jest bardzo do mnie przywiązany i chodzi za mną krok w krok. i teraz tak mój mąż zażądał żęby pies spał na posłąniu,ledwo wybłągalam żeby mógł mieć posłąnie w sypialni. no i nauczyliśmy go.całą noc łądnie przesypia tylko rano wskakuje na kilka minut żeby pokazać że chce na dwór i się przywitać. a mój mąż dostał furii i chciał kupick jakiś elektroszok żęby psa tresować i go karcić. bardzo się z tego powodu kłócimy. ja nie pozwole żęby ktokolwiek traktował zwierzę w tak isposób. nie rozumiem dlaczego on tak traktuje mojego psa. nawet jak zwierzacze kza nim chodzi i chce się przytulić to on go odpycha,przeszkadza mu jak zwierze na niego skoczy po powrocie z pracy.to że musi czasem z nim wyjść na spacer po prostu wszystko i mówi, że gdyby nie ja to by nie miał psa. mimo tego że byłwychowany z psem w domu. co robić?jak sobie radzićz taką sytuacją? a mój pies od kilku dni chyba wyczuwa i chodzi posępny,nawet śpi w drugim pokoju jakby czuł że nie jest mile widziany....nie poznaje go mojego pupila :( pomocy.
Jojo    |    tagi: smutny pies, brak akceptacji
Pytanie i odpowiedzi pochodzą z serwisu
 
 
 
Odpowiedzi na pytanie:
 
 
 
Odpowiedz na pytanie
 
Zaloguj się, by dodać odpowiedź na pytanie. W tym celu skorzystaj z adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.
 
Adres e-mail
Hasło
 
przypomnij hasło » zarejestruj się »
 
Zaglosuj za
 
Zaglosuj przeciw
 
2 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
rozwód!!!!!!!! a co byłoby gdyby to było twoje dziecko?????? a mówią, że do psa trzeba większej cierpliwości niż do dzieci? twój mąż nie rozumie słabszych! Ale daj mu trochę czasu może wstydzi się swoich uczuć i wydorośleje? a przede wszystkim zapytaj co się zmieniło po ślubie?
 
 
Zaglosuj za
 
Zaglosuj przeciw
 
1 0
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
Witam,
Myślę,że żaden mężczyzna nie lubi dzielić łóżka małżeńskiego z psem ;/. to że pies może spać w sypialni to bardzo dobre rozwiązanie bo jest bardzo blisko Ciebie dobrym rozwiązaniem jest gdy pies śpi z twojej strony łóżka możesz wystawić rękę tak żeby Cię czuł będzie z tego powodu bardzo zadowolony. Co do męża to kompletnie go nie rozumiem może ma jakiś uraz z młodszych lat , może wydawało mu się że ktoś bardziej skupiał uwagę na psie niż na nim. Nie daj się zwariować to Twój pies który odczuwa brak zwracania mu uwagi , odczuwa"mniejszą miłość" nie daj mężowi kupić "elektroszoku" , elektroszok przydał by się właśnie jemu a nie psu , który jest przyzwyczajony do różnych nawyków od maleńkiego. Nie wolno używać elektroszoku na psach ponieważ każdy pies może na to inaczej zareagować. Możesz stracić miłość psa nie tylko do męża ale również do Ciebie.
Pójdźcie z mężem na kompromis. Nie musi wychodzić z psem na spacery gdy tego nie chce. Opiekuj się psem tak jak do tej pory. Pozdrawiam serdecznie.
 
 
Zaglosuj za
 
Zaglosuj przeciw
 
1 1
Zaloguj się, by móc głosować na odpowiedzi.
Proszę Pani z tego jak Pani opisała zachowanie swojego psa wnioskuję że nie stosowała Pani żadnych zasad w stosunku do niego. A pies jak może zawsze robi to co chce. Nawet sympatycy zwierząt niekoniecznie chętnie dzielą swoje intymne miejsce jak łóżko z psem, który lubi tarzać się w różnych substancjach wąchać je a czasami zjeść. Nie każdy lubi kiedy pies wita się skacząc na niego, ja bardzo szybko oduczyłam swojego psa tego sposobu witania i wita mnie radośnie bez używania pazurów (szczególnie przydatne jak mam rajstopy). Też widzę że traktuje Pani swojego psa dosyć protekcjonalnie bardziej Pani wczuwa się co czuje pies niż co czuje Pani odtrącony małżonek. Przykre, proponuję wybrać się z psem na szkolenie lub do behawiorysty a z mężem uzgodnić jakie zachowania są mile widziane a jakie nie. Jeśli nie pomoże to wybrać się do psychologa i popracować nad związkiem, bo jeśli nie potrafią się Państwo zgodzić co do wychowania psa to boję się zapytać co będzie z dzieckiem.
 
Odpowiedz na pytanie
 
Pytania podobne do mój mąż nie akceptuje mojego psa
 
 
Zobacz też opis i zdjęcia rasy Cocker spaniel na serwisie Psy.elk.pl
 
 
o Zwierzakach.pl - forum
 
mój mąż nie akceptuje mojego psa - opinie na forum oZwierzakach.pl
 
Szczgóły pytania zadanego przez użytkownika Jojo w kategorii Psy - Cocker spaniel na serwisie oZwierzakach.pl. Zobacz treść pytania, odpowiedzi i opinie użytkowników na temat tego mój mąż nie akceptuje mojego psa, weź udział w dyskusji. Możesz też zadać własne pytanie, zapytać o opinie lub poszukać pozostałych pytań w kategorii Psy lub innej na forum o zwierzętach oZwierzakach.pl.
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy   |   Reklama
 
Internet Age - reklama w internecie
 
Copyright 2011-2022 © oZwierzakach.pl         Zobacz też inne nasze serwisy